Autoškola Příbram, Dobříš Bolina - Řidičské oprávnění pro automobily a motocykly, Autoskola Pribram, Dobříš

Autoškola Bolina - O nás

V autoškole Bolina získáte řidičské oprávnění pro automobily a motocykly. Výukové hodiny a jízdy probíhají v Příbrami a okolí. Přihlášky do autoškoly můžete poslat pomocí ON-LINE přihlášky, kde si vyberete požadované služby, způsob platby a následně vás budeme kontaktovat s domluvením podrobností a termínu. Přihlásit se můžete i osobně, nebo telefonicky, podrobné údaje naleznete v kontaktech.

Učebna Autoškoly

Učebna Autoškoly Bolina se nachází na adrese Gen. R. Tesaříka 256 v Příbrami 1. Naproti Nemocnici, v budově DMA - Zdravotnické potřeby, ve druhém patře.

Výuka teorie probíhá každou středu od 16 hod. Otevírací doba ve středu 16:00 hod17:30 hod. Jiné termíny výuky nebo úřední záležitosti lze řešit po telefonické domluvě.

Autoškola Bolina - Učebna Autoškola Bolina - Učebna Autoškola Bolina - Učebna

Jízdy pro řidičské oprávnění automobilu jsou vyučovány ve vozech Škoda Rapid a Škoda Fabia. Jízdy pro řidičské oprávnění motocyklu jsou vyučovány na motorkách Yamaha YBR 125, Suzuki GS 500 a Suzuki SV 650.

Autoškola Bolina - Automobil Autoškola Bolina - Motocykl Autoškola Bolina - Motocykl Autoškola Bolina - Suzuki GS 500 Autoškola Bolina - Yamaha YBR 125 Autoškola Bolina - Automobil

Autoškola Bolina
Gen. R. Tesaříka 256
26101 Příbram I

Tel.: +420 605 516 020
E-mail: info@autoskola-bolina.cz
Autoškola Bolina - @AutoskolaBolina @AutoskolaBolina

Autoškola Bolina - Mapa Příbram, Dobříš